HOME | HISTORIE | DISKOGRAFIE | FOTOGALERIE | SLOVNÍK | KONTAKT                 
AKTUALITY      VZKAZY   
AKTUALITY
7.6.2021

Zkusím napsat velmi stručné zpravodajství. 2 x za měsíc se snažíme zkoušet. Nový banjista Radek se snaží. Byl už s námi dokonce i v GM Studiu, kde jsme nahrávali písníčku na vybraných 20 slov ponaszimu. Celkem jsem se u skládání zapotil, ale byla hotová i shudbou za 4 hodiny. Honza k ní vytvořil i mobilní video. Najdete to pod názvem Nadrzistane.
Co se hraní týká, tak zatím nic moc. Jednu charitu jsem zahrál sám s kytarou pro seniory v jablunkovské Pohodě. Poslední pátek jsme si s Janem vrzli na oslavě narozenin na chatě Skalka. Tam Jano vyměnil bicí za kytaru, ale musím ho pochválit, že na ní hraje stejně dobře, jak na bubny. Pokaždé vynikající atmosféra, která nejen že vychází z muzikantské nadrženosti, ale i z touhy po společenském vyžití Vás, našich příznivců a posluchačů.
Už se moc těšíme do Hrádku na snad hasičskou slavnost, kde si zahrajeme v plné sestavě. A taky se těšíme na Pomezí, kde sice budeme muset zabojovat s personálním omezením, ale už teď víme, že to zvládneme.
Uživejme si teplých letních dnů a těšme se na sebe!!!
Tom a BLAF14.4.2021

Po necelých čtyřech měsících zdravím všechny fanoušky a posluchače Blafu. Tato doba je tak divná, že jsem Vám za Blaf dokonce nepopřál ani hezké Velikonoce. Musím totiž přiznat, že Covid 19 potrápil i některé z nás. Já jsem to schytal jako první ještě v listopadu - oboustranný zápal plic. Pak přišel na řadu Buble a bojoval za podpory i našich modliteb o život v ostravské fakultce. Po novém roce to postihlo i Koldu s dosti drastickým průběhem. Honza si způsobil úraz, který ho odstavil od hraní dle jeho slov minimálně na půl roku. Přesto se nám dařilo za těchto podmínek aspoň jednou za měsíc se sejít na utajené zkoušce v momentálně aktuální možné sestavě a něco si zahrát z nové Szuflody a oprášit starší „śpiywki“. Buble nám na jedné zkoušce oznámil, že oficiálně ze zdravotních důvodů končí a tak jsme museli bohužel začít řešit i personalistiku.
Takže v tomto týdnu jsme si udělali zkoušku (třeba online) v sestavě, ve které budeme vystupovat na nejbližších možných koncertech a vystoupeních. Jano hajtka, Robert basa, Kolda kytara, já housle. A při této příležitosti jsme testovali nového uchazeče hry na banjo. Jmenuje se Radek a myslím, že mu to hraje! Já za něj zvedám ruku. Chce to teď ale zkoušky zintenzivnit a doufáme, že nám to stav brzdového systému pandemie umožní.
Moc se na vás těšíme a jestli je Vám za námi smutno, tak Honza sdílí na youtube nějaká videa, která nastříhal k našim písničkám, anebo se mrkněte na můj profil FCB, kde sdílím téměř všechno, co se kde o Blafu šustne.

Držme se a VIRU ZMAR
Tom a BLAF24.12.2020

Skupina Blaf přeje hezké Vánoce a hlavně hodně štěstí a zdraví do roku 2021.

Ať je ten další rok lepší a ať se v něm setkáme v celé sestavě na zkoušce a se všemi fanoušky na koncertech.
Toto je naše skromné ale speciální přání.
Věříme, že je splnitelné.
Tom a Blaf4.12.2020

Takto netradičně a moc pěkně napsal recenzi na "Szuflodu" náš kamarád IG
Posuďte sami:

Do opuštěné hospůdky na rynku dorazilo několik hostů. Nebyli to jen tak nějací obyčejní smrtelníci, ale bytosti nadpozemské, které můžeme potkat jenom jednou za rok, v předvečer sv. Mikuláše. Hospůdka nebyla opuštěná, byla jenom dočasně uzavřená pro veřejnost, může za to prý nějaký PES, ale to je jedno, to platí jenom pro lidi, pípa fungovala a regály nabízely tvrdého alkoholu, co hrdlo ráčí, na každém stole byl popelník, jako za starých časů. Čert luskl prsty, v krbu zaplál oheň. V rohu stál zaprášený jukebox, který už léta nehrál. Andělka k němu přistoupila a postupně naházela všechny mince z výslužky. Aparát zablikal a načetly se nové skladby…

A: Něco Vám kluci pustím, od pana Tomanka
Č: Není škoda, těch drobáků? To zas bude nějaký blaf a vůbec, kdo to k čertu je, ten Tomanek?
M: Máš to v té tlusté knize, co ji pořád taháš s sebou. Oficiálně je to bezúhonný občan, který vede spořádaný rodinný život, ve světě velkého byznysu je to protřelý obchodník s ocelí, v umělecké sféře je to známý písničkář, hudebník, spisovatel, básník, politický glosátor, zrovna tak dobrodruh, cestovatel, tulák…
Č:Zadrž, řekni raději něco jako Jára Cimrman, teď si vzpomínám, to on mě tehdy přemlouval, že se upíše vlastní krví peklu, když bude hrát v Bidonu, jenomže to bylo mimo moje kompetence, tam už v té době poroučel úplně jiný pekelník, tak jsem navrhl, jestli nechce raději vyhrát Portu…
M: Podepsal?
Č: Sice nevěděl, co to ta Porta je, ale podepsal, možná si to splet s Chartou, ale dostal šanci, je tam obchodní dodatek, smlouva pozbývá platnosti, pokud vydá v Jablunkově deset studiových alb….
A: Jak můžeš být tak krutý. Zrovna v Jablunkově.
M: Pssssst, už to hraje.
Č: To je nějaký bigbít, ale začíná to hezky, na kierchowie a pak Na piwo. S takovou písničkou mohl klidně tehdy do toho Bidonu. Víte jaká je Tomankova sv. Trojice? Ne? Piwo-rum-startka. Dáme si taky jedno, ne?
M: „A przitwardzimy“. To by se mohlo v Jablunkově líbit…Nalej.
A: Mě se spíš líbí další skladba Krejda, jak krásně se umí vypsat z milostného zklamání, je tak citlivý.
Č: Spíš si vyřizuje účty s bejvalkama, co ho podváděly.
M: Ještě že kdysi nebyli sprejeři. To by bylo na soklu pod kostelem dodnes. „Majka sie ku.vi a je to 3,14ča.“
A: Kytara zvoní a ten zvuk varhan, pěkně z duru do moll a zase zpět, jak na adventním koncertu v Alžbětinkách, za to půjde rovnou do nebe…
Č: Ehm, zatím je pořád ještě můj.
M: To spíš Honza, to je jeho práce, ale ten si to u nás musí ještě vyžehlit.
A: Co ten V Gipsu pysk, rytmika je zpět, poslechni si ty nadupane stopky v refrénu.
Č: Skrytá reklama na BESIP, stavebniny a loterii
A: Tak to je dost ujeté, na bookletu jsou úplně jiní sponzoři…
Č: Tomáš by řek´ Ujechane, on si vůbec hodně vymýšlí, v pekle máme jednoho, co si taky pořád něco vymýšlel nějaký Baron Prášil…
M: Vůbec nic jste nepochopili, Ujechane gymby, je protiválečná píseň na způsob slovíčkaření Johna Lennona, jež odhaluje absurditu dvouleté vojenské služby…
Č: Hovno, těžká schíza to je, máš to v Branecké černé na bílém, za ošacení a za kus žvance, bude plnit doslovně rozkazy, nechá se naverbovat k elitním jednotkám…
A: Ten „Tadek“ to je celý Tom, když je někde pivo a partyja, poletí na padáku i proti větru, nemusíš ho ani moc přemlouvat…
Č: Mě taky ne, dáme ještě jedno.
M: A stejně to je nejznámější parašutista v Jablunkově…
Č: No asi tak jako je Zich nejznámější potápěč…
M: Slyšíte to piano, je tak dramaticky naléhavé, Honza si to chce fakt vyžehlit. Smutný začátek.
A: Hele už vyšla první hvězda, krásně svití hvězdička, zrovna jako mě na čele.
Č: Świyci Gwiozdeczka, świyci jako Świyciwilkovi oči…
A: Kdo to je, proboha?
Č: Legendární postava ostrahy TŽ, když měla službu, tak se třásla celá šichta od baňkořa po vedoucího provozu. Rozkaz zněl jasně: „Opilec ani šmelina nesmí projít“, dodnes má na velitelství ostrahy vyhrazenou jednu místnost jako síň slávy.
A: A ta historka z noční šichty? Zní tak přesvědčivě, Tomáš se díval přes okno? Třeba to byla jiná werkšuska.
M: To už je dávno, pokud si dobře vzpomínám, když měl neodkladné záležitosti, tak branou nikdy nešel.
Č: Jeřábnice, skladnice, kantýnské nechával na pokoji, jeho zajímaly jiné panenky
A: Panenku měli Poutníci, Tomáš má Lalka
M: K jedné panence se váže strašidelná historka, podle skutečných událostí…
A: To zas bude „černá sanitka“
Č: Počkej s tím vyprávěním, docela mi vyhládlo, kousek odsud je vyhlášené řeznictví, domácí výroba, mají tam všechno jelita a trówke….
M: Ty vole to je kombinace.
Č: Mě spíš zajímá ta Aňka Prdelónka, prý si ji můžeš přikoupit, je to prý s ní fajne…
A: Kdybyste Vy dva raději poslouchali pořádně text, je tam játrovka a nezpívá se do Aňky, ale do baňky.
Č: Já radši do Aňky než do baňky
M: To jsou samé hroby a exhumace, já se pro sicher podívám ještě jednou pořádně na sponzory, nemáte někdo booklet?
Č: To bude skrytý sponzor
A: Nějak mě přešla chuť na tlačenku. S takovou v Jablunkově zkrachuje další řezník, nikdo si nic nekoupí a je před vánocemi….
Č: Copak takhle bublá kotel? To je spíš zombie.
M: Jak nám ten Buble krásně bublá, podle mě jeho nadživotní výkon…
Č: Dám si to jako vyzvánění do mobilu, nalej po rumu, co je další písnička?
A: Grób a další mrtvá dívka, pro změnu.
M: Spíš čarodějnice.
Č: Fujtajbel, to už je nekrofilie.
A: V pohádkách o Šípkové Růžence a ve Sněhurce to náhodou dopadlo dobře, nakonec byla svatba.
M: Když už jsme u toho. Co ten Lolek, už si vzal tu Vietnamku, ona měla rovněž černý cop…
A: Tak nevím, jeho mamince se to hrubě nelíbilo, měla z toho špatné spaní.
Č: Tomáš mívá taky občas noční můry, jako ten Straszidelny plac. To jsou samé mordy, kopání hrobů, možná se taky v noci odkopuje.
A: Má jenom moc bujnou fantazii a možná je náměsíčný, to by hodně vysvětlovalo…
M: Měsíc v úplňku bývá hodně silný.
Č: Jo a má na balkoně šmírácký dalekohled, kdepak to nebude amatérský astronom…
A: Je tak romantický, jak myslí na svoji dívku
Č: Hovno, opíchat ji chce, v nějakém kráteru… Moon, Moon, Moon
M: Co tu vyješ. Někdo má rád holky, jiný zase…
A: Tomáš měl vždycky dobrý vkus.
Č: Černéééé očíííí, černéééé vlasy, kdo to byl?
A: No O Twoji twarzi se nebavíme, mám o něj trochu strach, z nešťastné lásky by si i na život sáhl, on je tak rozněžnělý….
Č: Hovno, ten by sáhl spíš po flašce.
A: Ale stejně to je hezká písnička, ta by mohla zlidovět.
M: Kdepak chlast, Tomáš smysl pro Powinność a potřebuje mít v životě řád a jistoty, nikdy se z ničeho nevyvlekl, odvod-přijímač-přísaha.
Č: Baby, čundry, zábavy….
M: Má toho na svědomí dost, ale nechá si říct, po zážitku U Žida viděl na vlastní oči, co dokáže delírko, ta hospoda už dnes neexistuje, ale ve své době se tam scházely různé existence, kdejaký místní pulyr….
A: Tomáš je ale výjimka, to všechno ti jeho kamarádi, měli na něj špatný vliv, prý že jenom na jedno a zahrát kulečník. Pořád ho přemlouvali.
Č: Ani moc nemuseli, a když má na druhý den kocovinu, tak si pořád na něco ztěžuje…
M: Někdy ho ta Dudraczka drží celý den, hrozně se lituje, nic mu není dobré, všechno je špatně, nic nemá cenu.
A: To protože už toho hodně zažil a viděl, je to už v podstatě pamětník, pořád nad něčem přemýšlí a dává do souvislostí…
M: Kdysi dávno jel s Babičkou ještě jako chlapec vlakem do Darkowa na pohřeb. A pak po 40 letech zažil něco jako déja vu.
Č: Já jsem toho taky hodně zažil a viděl a přemýšlím, co má znamenat Synek se sluchatkami
A: To je prosím pěkně dadaismus ve své nejčistší podobě. Pořád říkám, že má bohatý vnitřní život…
M: Já už z vás mám taky déja vu anebo přeskakuje ten samohraj.
Č: Loučí se s vámi BubleMoon, bonus, maďarsky jak jinak…
A: Tak jak se vám to líbilo kluci? Já bych s ním klidně i….
Č+M: Co???!!!!!
A: Nazpívala duet
Č: Víš co, nalej raději ještě každému jedno na cestu…
M: Tematicky jsou to vzpomínky na osmdesátky. Bude se to líbit hlavně vrstevníkům.
A: Popsal víc sešitů, než Adam Bernau, ještě o něm uslyšíme.
M: Já neslyším housle.
A: Leon o něj kdysi přelámal smyčec.
Č: Hudebně je to mišmaš odevšad, tam si každý něco najde, když se hraje jenom akusticky, tak by se to nakonec dalo nazvat i jako sólová deska, za kterou by se nemusel stydět ani…
A: Kdo, Nohavica?1.12.2020

ZWROT 23.11.2020

Z "szuflody" na płyte. Pierwszy solowy projekt Tomasza Tomanka z Blafu

W ubiegłym tygodniu pojawiła się nowa płyta jabłonkowskiego zespołu Blaf pt. „Szufloda”. Jej głównym inicjatorem jest frontman zespołu Tomasz Tomanek.

– Kiedy wydaliśmy siódmą płytę „Obrozki”, pomyślałem, że moja wena twórcza już się skończyła. I jeśli jeszcze kiedykolwiek będę chciał coś nagrać i wydać z Blafem, to będą to stare piosenki, które leżą w mojej szufladzie od roku 1985. Kiedy przyniosłem je na jedną z naszych prób, to koledzy z zespołu od razu połowę odrzucili. Nie mamy już takiej samej opinii na temat repertuaru, dlatego postanowiłem nagrać płytę solową, oczywiście ze wsparciem Blafu. Cieszę się, że członkowie zespołu zgodzili się mi pomóc – wyjaśnia Tomasz Tomanek.
Wokalista zdradził nam jeszcze jedną interesującą kwestię. Numer katalogowy 350820, który znajduje się na płycie, ma swoje znaczenie.
– Gdyby nie było pandemii, to w tym roku jesienią na pewno świętowalibyśmy 35. urodziny naszego zespołu, zaś 08 oznacza ósmą płytę Blafu, a 20 wskazuje na rok 2020 – dodaje Tomanek.
Płytę muzycy nagrali w GM Studio w Jabłonkowie. Okładka i rysunki są dziełem Jakuba Mrózka, natomiast resztę opracował graficznie Marian Siedlaczek.21.11.2020

Právě vyšlo nové cd “Szufloda”, které je podepsáno takto: Tomáš Tomanek z Blafu. Po sedmém albu “Obrozki” jsem cítil, že moje tvůrčí studna je vyčerpaná. Rozhodl jsem se, že jestli ještě něco budeme chtít s Blafem nahrát a vydat, tak až po vyhrabání starých pisníček z mého šuplíku, které už tam leží od roku 1985. Když jsem přinesl na zkoušku 20 písníček, tak mi kluci z kapely polovinu z nich povyházeli. Problém byl v tom, že se s tím repertoárem neztotožňovali. I u těch vybraných kousků byl problém se domluvit na konečné aranži. Tak jsme na to šli jinak. Od února jsme začali zkoušet s Honzou Pazderou písníčky ve dvou jenom s kytarou. A ty začaly pod jeho taktovkou chytat úplně jiný šmrnc. Bylo rozhodnuto. Začalo se shánět prostředky a od června do září 2020 se nahrávalo. Nakonec se nechali přesvědčit ke spolupráci všichni členové Blafu a výsledek je tady. 18 písníček včetně bonusu nazpívaného Bubleho maďarskou svahylštinou je na kotoučku.
Touto cestou chci poděkovat všem členům kapely a pozvednout zásluhu Honzy Pazdery na hudební režii, úpravách a aranžích. Album bylo nahráno v GM Studiu v Jablunkově. Taktéž velké díky patří jeho provozovateli Martinovi Roženkovi. O obrázky a vtipné piktogramy se postaral Jakub Mrózek a grafiku zpracoval Marian Siedlaczek. V neposlední řadě bych chtěl poděkovat všem, kteří se finančně na vzniku alba podíleli.
A teď ještě jedna zajímavost. Na CD je skryto katalogové číslo 350820 a to je velice výmluvné! Kdyby nebyla opatření ohledně Covid 19, tak bychom určitě letos na podzim slavili 35. narozeniny naší skupiny. 08 znamená v pořadí 8. album Blafu a 20 je jasná. Přeji Všem, kdo si “Szuflodu” zakoupí příjemny poslech a hlavně hodně zdraví. Moc ho potřebujeme i my, muzikanti Blafu, abychom Vám mohli rozdávat radost.30.9.20

V Gutech jsme si zahráli v září dvakrát. Poprvé to bylo poděkování složkám IZS Guty za zvládnutí pandemie a toho cirkusu kolem. Podruhé to bylo na Dogmaratonu v areálu PZKO. Hráli jsme v plné sestavě a hrálo se nám pokaždé moc dobře. I na svatbě v novém hotelu Přístav v Kostkově to nemělo chybu. Svatebčané pařili o život a byli velice vděčným obecenstvem. Na Farmářských slavnostech v Koňákově si dal Buble pauzu, a tak jsme se trošku potrápili ve čtyřech v tříhodinovém koncertu. Počasí ale přálo, tak se to dalo.
Počasí bylo i velice příznívé na rozloučení s létem v Bystřici. Opět v celé sestavě. Vypadá to ale, že bude změna. No, uvidíme…
Sestřičky z Alžbětinek v Jablunkově mě pozvaly zahrát k opékání párku na zahradě. Zvládal jsem to v pohodě, dokud nepředstavily nového klienta seniora a neprozradily, že jeho celoživotní profesí byla muzika. Naposled prý byl dirigentem nějakého velkého hudebního souboru v Praze. To jste měli slyšet, jak najednou ze mě vyprchala pohoda a ovládla mě tréma. Ale nějak jsem se z toho nakonec vymotal a spokojení byli všichni.
Velice vděční a spontánní byli také klienti Eben Ezeru v Dolním Žukově, kde už jsme pro změnu s Honzou zahráli ve dvojku. Člověka to opravdu vždycky potěší, když někoho potěší.
Jak to bude s koncerty v říjnu, to už dnes můžeme tušit. Doufám ale, že „pseudopandemie“ nezabrání vydání našeho společného cd SZUFLODA. Jak se zkompletuje grafika, tak by mělo jít do výroby. Držte palce, ať to vyjde!!!

Tom a BLAF17.9.20


4.9.2020

Po dlouhé době jsem uznal, že bych už mohl něco napsat do aktualit. Z pandemie mi už hrabe. Jenom příklad. Z rádia slyším Petra Nováka jak zpívá: Kovídej, jestli tě má hodně rád víc než já.
Ale k věci. O prázdninách jsme si zahráli jen čtyřikrát a Milan zaskakoval na basu. Loděnice Karviná. Zvuk vynikající. Hráli jsme ve stanu. Přišli na nás ti nejskalnější příznivci, tak jsme si udělali navzájem radost.
Ve zmenšené sestavě jsme akusticky zahráli na decentní svatbě v Ropici a taky jsme se prý líbili.
Úplně super dopadl koncert na Střelnici v Těšíně. Za to, že jste přišli v celkem houfném počtu, Vás máme rádi naši Těšíňané.
Bluegrass džem v Loděnici pod ostravským hradem by byl velice zdařilý, kdyby tam areál dvakrát nevytopilo. Nám se ale podařilo zahrát velce úspěšně, bez úhony a suchou nohou.
SZUFLODU tento týden dozpívá Buble, a pak by už měla být zvuková stránka cédéčka uzavřená. Už se těším na finální poslech. Myslím, že se taky máte na co těšit. S pozdravem „viru zmar“ přejeme do skoropodzimních měsíců vše nejlepší.

tom a BLAF18.8.2020
www.gorolweb.cz
CZESKI CIESZYN
W sobote przi Olzie na granicy groł Blaf. Konkretnie groł a śpiywoł po naszymu pod gołym niebym przi ośrodku kultury, kaj organizujóm teraz koncerty „Lato na Strzelnicy“.

Po koncercie, kiery sie ludzióm fest podoboł, my porwali kapelnika Blafu Tomáša Tomanka bokym i zaczli my go spowiadać. Chociaż uż był wieczór, to ciepło było fórt jako w połednie, tóż my sie go nejprzód spytali:

Jako sie wóm gro w taki hyca?
No, przed tym wieczornym granim na Strzelnicy my se dali we trójke takóm godzinowóm rozgrywke kolegowi w Ropicy na wiesielu. Także teraz to grani w ciyniu, o siódmej wieczór, w porównaniu z tym wiesielim był taki jyny relaks.

Co robił Blaf, jak mu koronawirus zakozoł grać?
Blaf mioł z koncertowanim pauze od 15. 2. do 13. 6. Skónczili my na Skałce a za sztyry miesiónce my se tam wrócili. Odpadła nóm praktycki połówka koncertów a isto bedóm odpadować dali. Ale my nielynili i natoczili w GM Studio w Jabłónkowie nowe album. Schodzali my sie tam od maja do teraz, a wdycki tak maksymalnie we trójke. Album se beje nazywać SZUFLODA a je podpisane Tomáš Tomanek z Blafu. Je to taki mój solowy projekt, za kiery kupa wdziynczim, co se upraw a aranżma dotyczy, gitarzistowi Honzowi Pazderowi a synkóm z Blafu.

Kaj w nejbliższym czasie bedziecie grać?
Bluegrass jam w Loděnici pod slezskoostrawskim hradym. Dali w Gutach fajermanóm a też aj na Dogmaratonu. Tam bedymy grać aj prawdopodobnie psóm. A potym na Farmařských slavnostech w Koniakowie. Tam to asi beje aj dlo kur, gynsi, trusioków, baranów, prosiónt przez krowy, byki kónie. Na wszeckich ludzi sie ale też strasznie moc cieszimy.
strana | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 |
KALENDÁŘ 2023

12.1. Soukromá oslava
10.2. Sportbar 69 – Jablunkov
25.2. Soukromá akce - Oldříšov
24.3. Blaf Session U Pašíka - Třinec
8.4. Velikonoční jarmark - Ostrava-Poruba
15.4. Soukromá akce – Hotel Grůň – Mosty
22.4. Kolaudačka Návsí
6.5. Hutnický den - Třinec
20.5. Gastrofestival - Dolní Marklovice
26.5. Bidon a Blaf - Rokáč Jablunkov
2.6. Mosty – Dětský den
3.6. Łączy nas chleb - festiwal - Katowice(PL)
10.6. Blaf před Kollárovci v Dolní Lomné
10.6. Padesátka v Těšíně
17.6. Den obce Bocanovice
30.6. Bluegrass Theatre - Metylovice
7.7. Festival Na Pomezí - Dolní Lomná
15.7. Den obce s hasiči - Guty
16.7. Jarmark - Jablunkov Park A. Szpyrce
22.7. Festyn - Filipka
29.7. Slavnosti na hřišti - Milíkov
24.8. Domov Sosna – Třinec
9.9. Chata Ostrý – cyklozávod Autel
9.9. Soukromá oslava - Bukovec
15.9. Setkání jubilantů – ND Doubrava
16.9. Hraní U Sojky - Nebory
23.9. Oslava LX na Skalce(18)
7.10. Festival na Gírové(16)
14.10. Jesenné slavnosti býka – Čierne(18)
16.12. Firemní akce -Mosty Grůň(17)

Počet vystoupení po dobu existence kapely:
1985 - 1 1986 - 14
1987 - 19 1988 - 27
1989 - 46 1990 - 38
1991 - 11 1992 - 18
1993 - 19 1994 - 18
1995 - 25 1996 - 35
1997 - 34 1998 - 35
1999 - 40 2000 - 40
2001 - 53 2002 - 52
2003 - 56 2004 - 42
2005 - 42 2006 - 35
2007 - 46 2008 - 49
2009 - 40 2010 - 42
2011 - 44 2012 - 48
2013 - 38 2014 - 52
2015 - 47 2016 - 49
2017 - 41 2018 - 44
2019 - 43 2020 - 18
2021 - 32 2022 - 43
2023 - 26
celkem - 1442

Počet přístupů: Statistiky těchto stránek